پنل نمایندگی

 

پنل نمایندگی ارسالک مختص متقاضیانی است که قصد دارند در زمینه فروش پیامک فعالیت کرده و از این طریق کسب درآمد نمایند به این صورت که متقاضی در ابتدا یک دامین به نام خود و یا نام تجاری خود ثبت و راه و اندازی می کند و پس از طی مراحل ثبت نام و فعالسازی پنل نمایندگی در ارسالک ، یک نسخه از پنل ارسالک روی دامین متقاضی راه اندازی میشود، در این حالت در پنل کاربر هیچ اشاره ای به شرکت اصلی ( ارسالک ) نشده و نماینده میتواند با نام برند خود فعالیت نماید به این ترتیب کاربران این مدل نمایندگی به آدرس اینترنتی نمایندگی مراجعه کرده و وارد سامانه می شوند و پس از ثبت نام اقدام به فعالسازی پنل و خرید پیامک میکنند، در این مدل نمایندگی نیازی به هاست برای سامانه از طرف نمایندگی نیست و نمایندگی فقط یک دامین ثبت و راه اندازی میکند.

در این مدل نمایندگی، نماینده نیاز به مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار و پنل کار نماید و توانایی خود را روی بازاریابی و فروش پیامک متمرکز نماید. لازم بذکر است که امکان واگذاری پنل نمایندگی برای اشخاص حقیقی و حقوقی وجود دارد.ویژگی های پنل نمایندگی ارسالک نمایندگان میتوانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایند، در این شرایط هیچ اشاره ای به شرکت اصلی نشده و نماینده میتواند با نام برند خود فعالیت نماید. نمایندگان قادر هستند لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود قرار دهند، همچنین امکان قراردادن متون دلخواه در میز کار در اختیار نمایندگان قرار می گیرد تا در صورت تمایل این اطلاعات را برای کاربران خود قراردهند.

نمایندگان میتوانند با توجه به تعرفه پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند ، بدین ترتیب نماینده میتواند پیامک را به قیمت مشخص از ارسالک خریداری کرده و به قیمت بالاتر به کاربر خود بفروشد. نمایندگان میتوانند به تعداد مشخص شده کاربر ایجاد کرده ( بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای از سمت ارسالک دریافت نخواهد شد و صرفا جهت فعالسازی شماره هزینه دریافت میشود ) و کاربران خود را مدیریت نمایند. نمایندگان میتوانند درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت اینترنتی وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه به صورت خودکار شارژ می شوند. نمایندگان میتوانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام نموده و کارهای فعالسازی شماره خود را انجام دهند.

درخواست فعالسازی شماره ابتدا توسط کاربر نمایندگی به نمایندگی ارسال میشود و نمایندگی پس از تائید مدارک و احراز هویت کاربر مدارک رابرای ارسالک ارسال میکند و پس از تائید ارسالک شماره فعال شده و نمایندگی می تواند شماره را به کاربر اختصاص دهد. نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی مدیریت میتوانند پیامک ها و فعالیت های کل کاربران خود را مانیتور نمایند ، همچنین انواع گزارش گیری (گزارش های ارسال ، گزارش های مالی و…) به صورت روزانه و در بازه های مختلف زمانی امکان پذیر می باشد . نمایندگان از طریق امکان Redirect URL میتوانند به جای استفاده از صفحه لاگین پیشفرض نرم افزار سایت دلخواه خودرا قرار داده و کاربرانشان بدون مشاهده صفحه لاگین پیشفرض مستقیما از طریق سایت نماینده داخل پنل لاگین نمایند. نمایندگان از طریق بخش قیمت گذاری شماره قادر خواهند بود برای شماره ها قیمت های مختلف را قیمت گذاری کنند. تمامی امکانات پنل کاربری ارسالک اعم از دیتا بیس های مناطق و اصناف ، مدل های مختلف ارسال، صندوق ارسال و دریافت، گزارش گیری ، دفتر تلفن ، خرید آنلاین ، ثبت تیکت و … در پنل کاربری نماینده موجود می باشد و کاربر نمایندگی میتواند از آنها استفاده نماید. خواهشمند است فرم درخواست نمایندگی که در منو فرم ها موجود می باشد را تکمیل کرده و به ایمیل info@ersalak.com ارسال نمایید