دریافت نمایندگی پیامک از ارسالک

ارسالک با اعطای نمایندگی پیامک انبوه شرایطی را ایجاد می‌کند که کسب‌وکارهای گوناگون بتوانند از امکانات پیامکی به کسب درآمد برسند. ارسال پیامک انبوه یکی از ارزان‌ترین و اثربخش‌ترین راه‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغات است؛ و کسب‌وکارها می‌توانند از طریق نمایندگان ارسالک به‌آسانی به این خدمات دسترسی داشته باشند.

همکاری با ارسالک از طریق پنل نمایندگی

امکانات و ویژگی‌ها

این ویژگی به نمایندگانی که مراحل اخذ نمایندگی پنل اس ام اس از ارسالک را طی کرده‌اند امکان می‌دهد که بدون اشاره به نام شرکت اصلی (ارسالک)، با نام برند خود اقدام به فروش و بازاریابی کنند.

نمایندگان ارسالک می‌توانند در صفحه ورود از لوگوی خود استفاده کرده، متن دلخواه‌شان را جهت نمایش به کاربران در میز کار وارد کنند.

نمایندگان قادرند با توجه به جدول تعرفه‌های ارسال پیامک انبوه ارسالک، قیمت اختصاصی خود را ایجاد کرده، از راه فروش پیامک به درآمدزایی برسند.

نمایندگان می‌توانند به تعداد مشخص‌شده کاربر ایجاد کرده، ایشان را مدیریت کنند. ایجاد کاربر در ارسالک هیچ هزینه‌ای ندارد و فقط فعال‌سازی شماره‌ها همراه با هزینه خواهد بود.

ارسالک این امکان را برای نمایندگان خود مهیا کرده که درگاه پرداخت اختصاصی خود را بسازند تا کاربران بتوانند وجه را به‌صورت آنلاین و مستقیم پرداخت کرده، پنل خود را شارژ کند.

نمایندگان با فعال‌سازی بخش ثبت‌نام آنلاین اختصاصی این امکان را به کاربران خود خواهند داد که طی چند دقیقه به‌سادگی ثبت‌نام کرده، پروسه فعال‌سازی شماره خود را انجام دهند.

نمایندگان می‌توانند از طریق پنل اختصاصی‌شان پیامک‌ها و فعالیت‌های تمام کاربران خود را مانیتور کنند. هم‌چنین امکان گزارش‌گیری (گزارش ارسال، گزارش مالی و…) به‌صورت روزانه و در بازه‌های زمانی امکان‌پذیر است.

ویژگی Redirect URL ارسالک این امکان را در اختیار نماینده می‌گذارد که به‌جای استفاده از صفحۀ لاگین پیش‌فرض، سایت دلخواه خود را در معرض دید کاربران قرار دهد.

نمایندگان می‌توانند با استفاده از بخش قیمت‌گذاری شماره برای شماره‌های گوناگون قیمت‌های متنوعی را مشخص کنند.

پایگاه داده مناطق و اصناف، مدل‌های متنوع ارسال، صندوق ارسال و دریافت، گزارش‌گیری حرفه‌ای، خرید آنلاین، ثبت تیکت، دفتر تلفن و… ازجمله امکاناتی‌اند که ارسالک در ویژگی‌های اعطای نمایندگی پنل اس ام اس خود برای نمایندگان تدارک داده، تا بتوانند بالاترین بهره‌وری را تجربه کنند.

برای تهیه پنل نمایندگی ارسالک، فرم اخد نمایندگی را کامل کرده و برای ما ارسال کنید.

آیا من هم می‌توانم پنل نمایندگی پیامک را دریافت کنم؟

البته که شما هم می‌توانید! برای دریافت نمایندگی پیامک از ارسالک نیاز به مهارت‌های فنی ویژه نیست؛ تنها آشنایی با کامپیوتر و اینترنت، به‌همراه آموزش‌های ارسالک، برای بهره‌برداری از نرم‌افزار و پنل و کسب درآمد از بازاریابی و فروش پیامک کافی‌ست.
در این روش شما حتی نیاز به تهیه هاست برای سامانه هم نخواهید داشت؛ و تنها با ثبت و راه‌اندازی یک دامین می‌توانید کارتان را آغاز کنید. پس همین حالا همکاری‌تان را با بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه آغاز کنید.

چگونه از نمایندگی ارسالک کسب درآمد کنم؟

امروز امکان کسب درآمد از نمایندگی پیامک تبلیغاتی و انبوه مهیاست و شما هم می‌توانید با فعال‌سازی پنل خود به مرحله کسب درآمد برسید. چگونه؟
به‌طور کلی با دریافت نمایندگی ارسالک می‌توانید از راه‌های زیر کسب درآمد داشته باشید:

قیمت‌گذاری و فروش خط

فروش پیامک با تعرفه دلخواه

توجه: تعرفه‌های ارسالک قابل مذاکره بوده و برای این امر میتوانید با ما تماس بگیرید.

امکانات و ویژگی‌های وب‌سرویس نمایندگی

امکان تعریف شماره ثابت به‌تعداد نامحدود

امکان گزارش‌گیری و مدیریت کاربران

امکان ارسال نظیر به نظیر پیامک

امکان ارسال پیامک سریع

امنیت بالا

پشتیبانی حرفه‌ای فنی و فروش ارسالک

سوالات متداول

بله. در صورت درخواست رسمی نمایندگی، می‌توان نمایندگی را غیرفعال کرد. اعتبار ریالی نمایندگی در صورتی‌که به شارژ پیامکی یا فعال‌سازی شماره تبدیل نشده باشد عودت‌پذیر خواهد بود.

بله. کاربر می‌تواند در پنل نمایندگی‌اش دو پنل به نام خود ایجاد کند. البته برای این کار باید از دو دامین جداگانه استفاده شود.
این امکان برای وب‌سرویس نمایندگی هم وجود دارد.

نمایندگی‌های ارسالک می‌توانند با دامینی که به نام خودشان ثبت می‌کنند فعالیت نمایند.

در حال حاضر هزینه وب‌سرویس و پنل نمایندگی تنها یک‌بار و در شروع همکاری دریافت می‌شود. لازم به‌ذکر است که در صورت تغییر شرایط از سوی اپراتورها و سیاست‌های قیمت‌گذاری از جانب ارسالک، این امکان وجود دارد که روند دریافت هزینه‌ها تغییر کرده، دوره‌ای شود.

همه‌چیز به توافق به‌عمل‌آمده در روند مذاکرات با نماینده بستگی دارد. پکیج‌های قیمتی خاص ارسالک (به‌غیر از پکیج‌های فعلی معرفی‌شده در سیستم) در ازای تحقق ترافیک تضمین‌شده در مذاکرات در اختیار نماینده قرار خواهد گرفت. به بیان دیگر، نمایندگی‌های که ترافیک بیشتری داشته باشند از تعرفه‌های رقابتی‌تری برخوردار خواهند شد.

پشتیبانی از کاربران نمایندگی برعهده خود نماینده است و ارسالک در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.
پشتیبانی از نماینده و پاسخگویی به وی برعهده ارسالک است.

پشتیبانی از نمایندگان برعهده تیم فروش، CRM، و پشتیبانی فنی ارسالک است. با توجه به مسئله پیش‌آمده، یکی از این تیم‌ها پاسخگویی به نماینده را برعهده خواهد داشت.

نمایندگی ارسالک به هر دو گروه متقاضیان حقیقی و حقوقی عرضه می‌شود.
کاربران حقیقی می‌بایست مدرکی مبنی بر تایید کسب‌وکار خود (جواز کسب، کارت بازرگانی، مجوز فعالیت موسسه از نهای ذی‌صلاح، پروانه کسب، مجوز فنی و حرفه‌ای، و…) ارائه کنند.
کاربران حقوقی نیز باید مدارک رسمی شرکت ازجمله روزنامه رسمی و آگهی تاسیس شرکت را ارسال کنند
داشتن و عرضه ای‌نماد ضروری نیست.

خیر. محدودیتی برای ایجاد کاربر وجود ندارد.

بله. در مدل پنل نمایندگی، متقاضی باید یک آدرس دامین به سامانه معرفی کند تا پنل ارسالک با تمام امکانات، با نام تجاری (برند) و مشخصات متقاضی روی همان دامین عرضه شود.

میزان فعالیت نماینده است که مدل همکاری و تعرفه‌های توافق‌شده را مشخص می‌کند. به بیان دیگر، نمایندگی‌هایی که ترافیک بیشتری داشته باشند از پکیج‌های قیمتی رقابتی‌تری برخوردار خواهند شد.
لازم به‌ذکر است که در صورت تمایل نماینده، امکان مذاکره و توافق برای بهره‌مندی از آفرهای متنوع‌تر در ازای قبول تعهدات ترافیکی مشخص نیز وجود دارد.

بله. نماینده همواره باید در اکانت خود به‌میزان کافی شارژ داشته باشد تا بتواند اکانت کاربری کاربران خود را شارژ کند. به بیان دیگر، نماینده باید به‌صورت اعتباری (Pre-Paid) اکانت خود را شارژ کند تا کاربران وی بتوانند تا سقف اعتبار خریداری‌شده امکام ارسال پیامک داشته باشند.
با این توضیحات، اگر کاربر روی حساب خود شارژ داشته باشد، ولی اعتبار ارسالکی نماینده تمام شده باشد، کاربر هنگام ارسال پیامک با پیام خطا مواجه شده، پیامک‌هایش ارسال نخواهند شد.

 
 

 

 

خیر. متقاضی می‌تواند پنل را به نام شخص حقیقی ثبت کند.
کاربران حقیقی باید مدرکی مبنی برا تایید کسب‌وکار خود به ارسالک ارائه کنند. این مدرک می‌تواند جواز کسب، کارت بازرگانی، مجوز فعالیت موسسه از نهادهای ذی‌صلاح، پروانه کسب، مجوز فنی و حرفه‌ای، و… باشد.

مسئولیت محتوای پیامک‌های ارسالی به‌صورت کامل برعهده نمایندگی است و ارسالک در این زمینه هیچ مسئولتی نخواهد داشت. بنابراین در صورت بروز هرگونه خطا و ارتکاب به جرم در زمینه محتوا، نماینده باید به نهادهای ذی‌صلاح پاسخگو باشد.

مدارک ابتدا توسط کارشناسان ارسالک بررسی، و سپس تایید یا عدم تاییدشان اعلام می‌شود. مدارک ارسالی کاربرها از طریق پلتفرم نماینده، برای ارسالک ارسال شده، پس از بررسی توسط کارشناسان سامانه تایید یا رد می‌شوند.
لذا کاربر نماینده به هیچ عنوان با کارشناسان ارسالک در ارتباط نیست، و این ارتباط تنها از طریق پلتفرم مذکور، میان کارشناس سمت نماینده و ادمین ارسالک صورت می‌گیرد. دریافت خدمات و پشتیبانی‌های لازم تنها از این راه امکان‌پذیر است.

خیر. کاربران نمایندگان برای خرید از درگاه نماینده خود استفاده می‌کنند. خرید پنل نمایندگی پیامک، توسط نمایندگان در ارسالک صورت خواهد گرفت.